AVADA KEDAVRA - Türk kızları gitsin Rus kızları gelsin" diyip duran Türk erkeği! Aynanın karşısına geç, 1.70 boyuna ve göbeğine bir bak. Baktın mı? Tamam.

Dünyama hoşgeldin! Tamam tam olarak dünyam sayılmaz blog'um desem belki daha iyi olacak. Ama boş vakitlerimin çoğunu burada geçirdiğim için dünyam desek yanlış da olmaz. Şimdi ben İstanbul'da doğmuşum ve 18 yaşındayım. Eskiden pek bir tatlıymışım ama şimdi tanısan yine seversin bence. Hayatımın filmlerini sıralayacak olursam; Titanic (7 yaşımdan beri her sahne ezberimde), Corpse Bride ve Amelie derim. Fransız lisesinde okuyan bir hamam böceği olmakla beraber ev - okul - tumblr üçgeninde gidip gelen sıradan bir kızım. Sabahları erken uyanmayı hiç sevmem çünkü gecelerin kadınıyım. Bir ortama girdiğimde gözlemlemekten sosyalleşmeyi unuturum ama içimdeki canavar dışarı çıktığında çok eğlenceliyimdir. "Aşkım" kelimesinin gerçekten yakışacağı insanı bulacağına inanan bir insanım. Mozarella peynirinin ağızda bıraktığı tada bayılırım. Kendi çapımda şarkı söyleyip buradaki playlist'imde paylaşıyorum. Biliyorsanız ben buraların tumblr annesiyim. Bana anne diyebilirsiniz... Ben yine saçmalamaya başladım galiba en iyisi susayım.

Türk kızları gitsin Rus kızları gelsin” diyip duran Türk erkeği! Aynanın karşısına geç, 1.70 boyuna ve göbeğine bir bak. Baktın mı? Tamam.

 1. takeitbigtakeithome reblogged this from cikolatatanrisi
 2. kumralpirensesss reblogged this from cikolatatanrisi
 3. misscroww reblogged this from cikolatatanrisi
 4. maviningolgesii reblogged this from cikolatatanrisi and added:
  Tağam mı abisi?
 5. ashstattoos reblogged this from cikolatatanrisi
 6. insanlargiderler reblogged this from cikolatatanrisi
 7. crntrkmnr reblogged this from badmonsterr
 8. matmazellian reblogged this from moribundd
 9. badmonsterr reblogged this from moribundd
 10. cikolataaskina reblogged this from moribundd
 11. benmetalseverim reblogged this from tekodalikagittansato
 12. benisevseydiniyiydi reblogged this from cokseviyorumcunku
 13. vallamiyeminet reblogged this from cokseviyorumcunku
 14. cokseviyorumcunku reblogged this from ineppa